lten
“Nebijok žengti didelio žingsnio kai jam atėjo metas. Tu negali įveikti griovio dviem mažais šuoliukais.“

Bukminsteris Fiuleris

mūsų vertybės 

Kurti, tobulėti ir džiaugtis. Paprasti, tačiau ypatingi žodžiai. Tai mūsų veiklos moto, įkvepiantis žengti žingsnį. Žingsnį, kuris skirtas padėti organizacijoms bei jų žmonėms siekti išskirtinių dalykų ir gėrėtis bendrais rezultatais.

 

» ASMENYBĖ - svarbiausia organizacijos dalis

Suprantame asmenybę kaip kiekvieną bendrų tikslų siekiantį darbuotoją. Mūsų pastangos skirtos žmogaus tobulėjimui. Savo sumanymais prisidedame prie atskirų individų, komandos bei organizacijos sėkmės.

 

» KŪRYBIŠKUMAS - aukščiausia saviraiškos forma

Vertiname išradingumą. Turime daug puikių minčių ir idėjų. Vengiame šabloninių dalykų. Kūrybiškumu grindžiame savo sprendimus, siekdami pasiūlyti klientams tai, kas veiksmingiausia.

 

» TOBULĖJIMAS - nuolatinio atsinaujinimo variklis

Tikime, kad nuolatinis progresas yra neįkainojamas. Patys aktyviai siekiame tobulėti. Mums tai prasmingiausias dalykas, kurį turime ir galime perteikti kitiems. Norime būti išskirtiniu tobulėjimo srities pavyzdžiu.

 

» ENTUZIAZMAS - veržlumas su šypsena

Branginame tai, ką darome. Spinduliuojame užsidegimu ir džiaugiamės kiekviena akimirka. Įvairius patyrimus vertiname kaip gyvenimo dovaną. Tai suteikia daugiau šarmo mūsų veiklai.

 

» NUOŠIRDUMAS - troškimas padėti

Rūpinamės komandų, organizacijų, bendruomenių gerove. Stengiamės geriau suprasti esamą aplinkos situaciją, kad galėtume pasiūlyti, ką turime geriausia. Nuoširdžiai vertiname kiekvieną pasirinkimą ir stengiamės būti Jūsų sėkmės talismanu.

 

 

Žingsnis žengtas. Atverkime suvokimą naujai patirčiai !

REGISTRUOTIS


prisijungti