lten
„Veiksmai, žvilgsniai, žodžiai - žingsniai formuoja abėcėlę, pagal kūrią galite sudėlioti charakterį.“

Vinstonas Čerčilis

naujienos ir aktualijos 

Nauja vertė klientui – STEP seminarai

Išmanydami tobulėjimą ir galvodami, kaip sustiprinti įprastinių mokymų teikiamą naudą, sau iškėlėme iššūkį - kaip savo paslaugomis užtikrinti realų progresą ir tuo pačiu išlaikyti mokymų dvasią bei kuriamą entuziazmą.

Tuo tikslu, domėjomės ko pageidauja klientai. Peržvelgėme teikiamas tobulėjimo paslaugas ir savo sukauptas idėjas. Pasitelkę savo veiklos pobūdį, stengėmės kūrybiškai pažvelgti į įprastus dalykus. Pagrindinis inovacijų momentas buvo pats tobulėjimo procesas – kokia forma jis vyksta ir yra palaikomas. Atradome, kad įprastiniai mokymai, net ir nustačius tobulėjimo poreikį, nebūtinai sprendžia problemas.

Siekiamybė yra tokia, kad darbuotojai norėtų ir žinotų kaip tobulėti, o įgiję naujų žinių bei įgūdžių aktyviai juos įgyvendintų praktikoje. Juk pagrindiniai asmenybės pokyčiai vyksta ne mokymų metu, o grįžus į kasdieninę darbo aplinką. O šiame etape ypač reikalinga pagalba.

Čia ir gimė mūsų unikalūs sprendimai – STEP seminarai bei STEP by STEP programos. Pagrindinė idėja, integruoti tobulėjimą į veiklos situaciją – būtent ten, kur jis ir vyksta. Ir tame procese teikti reikalingą pagalbą bei palaikymą. Tai įgyvendinama dvi mokymo pateikimo formas – tiesioginį ir nuotolinį – apjungiant į nuoseklią tobulėjimo visumą. T.y. po aktyviosios tobulėjimo dalies – trumpo seminaro, dalyviai interneto pagalba pristato individualias užduotis, atsako į klausimus, užduoda savus ir palaikomi moderatoriaus diskutuoja bei sprendžia kilusias praktines problemas. Po kelių savaičių, sekančio STEP seminaro ar atskiro susitikimo metu yra apibendrinama tobulėjimo patirtis ir sudaromas tolimesnis tobulėjimo planas.

Šie tobulėjimo sprendimai yra ypatingi tuo, kad jais sustiprinamas mokymų tikslingumas, taupomas tobulėjimui skirtas laikas ir investicijos. Seminarai patogiai integruojami į veiklos situacijas tiek tematine, tiek organizavimo prasme. Jie skatina tobulėti bei išlieka nemažiau patrauklūs organizacijos žmonėms.


« KITOS NAUJIENOS
REGISTRUOTIS


prisijungti