lten
“Nebijok žengti didelio žingsnio kai jam atėjo metas. Tu negali įveikti griovio dviem mažais šuoliukais.“

Bukminsteris Fiuleris

naujienos ir aktualijos 

BDC TALENTŲ AKADEMIJA pralenkė lūkesčius

2006 metų rudenį BDC – IT paslaugų verslui lyderė, įgyvendino unikalią tobulėjimo programą – TALENTŲ AKADEMIJA. Jos metu dalyvavo ir buvo mokomi daugiau nei 80 kompanijos darbuotojų. Tobulėjimo sprendimą sukūrė ir įgyvendino STEP AS kompanijos konsultantai. Pasak BDC generalinio direktoriaus Justo Dargužo – STEP AS buvo pasirinkta dėl to, kad pasiūlė geriausiai poreikius ir keliamus tobulėjimo tikslus atitinkančią programą.

TALENTŲ AKADEMIJA, tai žinios, įgūdžiai ir unikali komandinė patirtis, sustiprinanti asmenybės gebėjimus, gerinanti bendravimą, skatinanti kūrybiškumą, suartinanti kolegas bei sutelkianti organizacijos žmones bendrai veiklai.

Akademijos programą sudarė įvadinis pasirengimas, kelių dienų seminaras atskiroms dalyvių grupėms bei tobulėjimo patirties sustiprinimas veikloje. TALENTŲ AKADEMIJA tobulėjimui sutelkė visą kompaniją. Netgi atslūgus seminarų bangai, BDC darbuotojai toliau išnaudojo įgytą entuziazmą bei gebėjimus ne tik veikloje, bet ir kompanijos šventėse.

Jei manęs klaustų: "Na ir kaip jums TALENTŲ AKADEMIJA?", atsakyčiau šitaip: "O kiek žinote mokymų kur darbuotojai, niekieno neliepiami ir net neraginami, o tik vedami bendros idėjos plušėtų iki pat vidurnakčio? Paskui bemaž mėnesį laiko su susidomėjimu stebėtų, lygintų ir vertintų savo bei kolegų sukurtus darbus ir su ne mažesniu entuziazmu lauktų  geriausiųjų apdovanojimų?" Štai tokia buvo TALENTŲ AKADEMIJA, trukusi vos keletą dienų, o atmintin įstrigusi geram pusmečiui. Netradicinė, visus "įtraukusi", užkrėtusi pozityvumu ir gera nuotaika. Neabejoju, kad darbuotojai geriau pažino vienas kitą, kartu atskleidė net savo pačių nepažintus talentus. Ir jei dabar prie puodelio kavos išgirstu kurį iš kolegų kalbant apie seminarų metu spręstas situacijas, mintyse nusišypsau ir pagalvoju - mokymai pavyko.

- Agnė Vitkutė, BDC marketingo vadovė

Ir išties, įvykusi akademija tapo nepaprasta kompanijos, o tiksliau – jos žmonių tobulėjimo dalimi veikloje ir gyvenime.


« KITOS NAUJIENOS
REGISTRUOTIS


prisijungti