lten
"Mano pasirinkimas visame kame yra nieko nesakyti, o žengti ir tai padaryti."

Lou Gerstneris

naujienos ir aktualijos 

Apdovanojimai už rengtus mokymus

Kada paskutinį kartą buvote apdovanoti už tai, kad kažką gero padarėte savo organizacijai? O galbūt visai neteko to patirti? Gal tokia tradicija jau išnykusi iš mūsų akiračio. O jei dabar galvojame apie apdovanojimą, jį suprantame kaip finansinį atlygį?

2006 metų pabaigoje, Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnybos naujametiniame vakarėlyje, darbuotoja Marytė Survutienė buvo apdovanota už inicijuotą STEP AS tobulėjimo programą „Veiksmingas asmeninis planavimas ‘07“. Turbūt ne dažnai taip nutinka?

Žinoma, tobulėjimo programa buvo nestandartinė. Konsultantai ją parengė sugretinę asmeninės gyvenimo strategijos, metinio planavimo, veiklos organizavimo bei laiko valdymo koncepcijas. Dalyviai siekė suplanuoti sėkmingus metus ir pasirengti didesniems pasiekimams. Taip pat, užtikrinti kasdieninį veiklos planavimą ir siekti gyvenimo balanso. Tai dalykai ypač aktualūs žengiant per metų slenkstį į Naujuosius. Papildomai į programą buvo įtrauktas išskirtinis STEP seminaras „Juoko Joga“, kuris pakylėjo komandinę dvasią, įnešė entuziazmo į kolektyvo veiklą ir puikiai nuteikė šventiniam laikotarpiui.

Ir dalyviai pabrėžia, kad "neteko dalyvauti kitame tokiame seminare. Neeilinis ir turiniu, ir forma. patiko nestandartinis seminaro vedimas, sukurta geranoriška bendravimo aplinka ir praktinės užduotys. Privertė labiau susimąstyti apie ateities darbus bei savęs tobulinimą. Paskatino planuoti savo veiklą - tiek darbinę, tiek asmeninę. Įnešė naujovių, kaip tą daryti lengvai ir produktyviai."


« KITOS NAUJIENOS
REGISTRUOTIS


prisijungti