lten
“Šis mažas žmogaus žingsnelis - milžiniškas šuolis žmonijai.”

Neilas Amstrongas

aktyvūs komandiniai seminarai 

Tai seminarai, kurių funkcija yra suteikti organizacijos žmonių grupei neįprastą patirtį – unikalius tobulėjimo potyrius, kurie atvertų kitokį suvokimą bei pakeltų komandinę dvasią.

Puikiai tinka komandos formavimui, išvažiuojamiesiems susirinkimams, proginiams renginiams - motyvuoti darbuotojus, skatinti jų kūrybiškumą ar suteikti įsimintinas akimirkas klientams.


  » Juoko Joga: komandinio entuziazmo ir pozityvumo potyris


Trukmė: 4 ak. val.

Veda: sertifikuotas Juoko Jogos treneris Stepas Šafranauskas


Kas tai? Tai pusės dienos vidinis seminaras organizacijos žmonių grupei. Neįprastas savo forma, suteikiantis kitą mąstymo kampą bei atveriantis unikalius potyrius. Jis puikiai tinka pagyvinti esamą darbinę situaciją, sumažinti neigiamas emocijas, pralaužti užstrigusį mastymą ar komandinių santykių barjerus. Seminaras sužadina geresnę komandinę atmosferą, skatina laisvesnį ir atviresnį bendravimą, mažina kylantį stresą bei stiprina darbuotojų kūrybiškumą. Be to, tai puikios nuotaikos ir juoko dozė.

Išsamiau rasite čia – Juoko Joga.


  » Meninė Raiška: galių atskleidimas naudojant dailę, šokį, muziką ir kt.

 

Trukmė: 4-16 ak. val.

Veda: meno terapijos ekspertės A. Brazauskaitė, A. Matulaitė, V. Aleksienė

 

Kas tai? Seminarų pagalba siekiama atskleisti savąjį kūrybingumą, spontaniškumą, naujas vidines galias, skatinti „kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulių“ harmoniją, lavinti emocinį intelektą, atsipalaiduoti ar siekti komandiškai svarbių tikslų. Grupės procese integruojami dailės terapijos, kūno psichoterapijos ir muzikos terapijos metodai arba įvairus metodų derinys. Suteikiamos visos išraiškai reikalingos priemonės – nuo molio, dažų, teptukų, prijuosčių iki būgnų ir kitų muzikos instrumentų.

Išsamiau rasite čia – Meninė Raiška.


  » Virusinis Filmas: originalių video filmukų kūrimas komandoje

 

Trukmė: 4-16 ak. val.

Veda: konsultantas Stepas Šafranauskas

 

Kas tai? Daugelis esate girdėję apie virusinę rinkodarą bei matę jos video pavyzdžių, kurie dažnai atkeliauja iš draugų elektroniniu paštu. Tokių filmukų principai perkelti į mokomąjį seminarą, kurio dalyviai tampa kūrybine komanda. Seminaro rezultatas – tai trumpi (1-10 min.) video filmukai, turintys įvairią paskirtį: skleisti išskirtinę žinią apie įmonę ar konkretų produktą, įvėpti bei motyvuoti kolektyvą, pabrėžti stipriasias organizacijos vertybes ir pan. Pačią kūrimo patirtį sudaro asmeninio išradingumo, komandinio sutelktumo, projekto valdymo, istorijų kūrimo, režisūros, filmavimo bei aktorinio meistriškumo elementai. Tai įsimintina patirtis, ilgai išliekantis komandinio įkvėpimo šaltinis, o gal net inicijuota unikali rinkodaros akcija!


  » Komandos Mandala: komandinių ryšių stiprinimo potyris


Trukmė: 4-8 ak. val.

Veda: psichologė Diana Bumblytė

 

Kas tai? Tai seminaras, kurio metu remiantis grupės konstaliacijų principais sudaromos asmeninės bei komandinės mandalos. Užsiėmimai harmonizuoja bendradarbių santykius grupėje. Seminaras suteikia didesnį pasitikėjimą savimi ir kitais, išlaisvina pozityvų elgesį bei sustiprina komandinį ryšį.

Išsamiau rasite čia – Komandos Mandala.


  » Improvizacija Veikloje: vaizduotės, intuicijos ir spontaniškumo lavinimas


Trukmė: 8-16 ak. val.

Veda: aktorius Andrius Žebrauskas


Kas tai? Seminaras vyksta kaip aktyvūs žaidimai, improvizacijos ar mini vaidinimai, yra nuotaikingas, linksmas renginys ir tinka komandos formavimui bei tarpusavio bendravimo gerinimui. Tokia seminaro vedimo technika turi tam tikrą tikslą – būtent žaidimo metu yra lengviausiai įsisavinama informacija, dalyviai atsipalaiduoja ir taip lengviau išlaisvinamas jų kūrybinis potencialas: kūrybiškumas, spontaniškumas, vaizduotė.

Išsamiau rasite čia – Improvizacija Veikloje.


  » Minčių Pasaulis: komandinis proto šturmo ir minčių lietaus užsiėmimas

 

Trukmė: 4-8 ak. val.

Veda: konsultantas Stepas Šafranauskas

 

Kas tai? Seminaras paremtas Minčių Žemėlapių technikos pagrindais, tačiau metodikos įsisavinimas yra antrinis tikslas. Pagrindinė paskirtis yra dinamiškai ir įdomiai ”šturmuoti” aktualias temas ar veiklos iššūkius. Žaismingu būdu gali būti įsisavinamos įmonės vertybės, nagrinėjami įvairūs sprendimai, generuojamos idėjos ar tiesiog drauge ieškomos pozityvios galimybės. Seminaro metu individualių bei komandinių užduočių metu stiprinamas darbuotojų kūrybiškumas bei pozityvumas.

 

Mielai aptarsime ir pasiūlysime tai kas Jums vertingiausia, tad susisiekite su mumis ;)

REGISTRUOTIS


prisijungti